Orman kampı 2024: Ve böylece Mike yanlış anlaşılarak ve aşık olmadan uzaklaşır

keen

New member
BENSon yıllarda Disney filmleri (Leyla'nın en sevdiği film!) genellikle güçlü kızların etraflarındaki kötü dünyaya meydan okumasını konu alıyordu. ABD'li şirket bu trendi sürdürürse bu sadece kamuoyunu değil, Frankfurt halkını da memnun etmeli.

Çünkü belki Kaliforniyalı şirket, büyülü anlar için geçmişine sahip çıkacaktır? Hayallerinin erkeği tarafından ormanda terk edilen genç kadın, tahta her zamankinden daha mı yakın? Tamam, belki de Oscar'a layık bir olay örgüsü değil. Ancak mutluluklarının önünde duran bir veya iki mutant örümcekle herkes 55 inçlik kamp ateşinin önüne çekilebilir.

Tim, 100.000 avroluk ödül parasını gayrimenkul satın almak ve Maldivler'e seyahat etmek için kullanacak. Bir de büyükanne ve büyükbabasına bir şeyler ver.

Kaynak: RTL/16. Gün

Ormandaki olayların sadece Mike için değil, aynı zamanda dörtlü kampanyacı arkadaşı için de temsil ettiği “çılgın iniş” göz önüne alındığında, hikayenin yine de kendini bulması gerekiyor. Ortalama olarak kaç randevunun cinsel ilişkiye yol açması gerektiği (Mike için: üç) veya Leyla'nın merak ettiği gibi ıstakozların gerçekten Monika'lara (yani vajinalara) girip girmediği gibi bazı konular senaryonun muhtemelen daha azına ihtiyacı var.

Ancak 16. gündeki yarı finaller, macera, kaçırılan olaylar, dışlanmışlık hissi gibi başka yönleri de fazlasıyla sunuyor.

ayrıca oku

Orman kampı günü 15wazzzzz

Yan gösteriyi hızlı bir şekilde ele almak için: “Yıldızların Deresi” adı verilen orman testi, geri kalan beş kişinin de bir tür XXL araba yıkamada, RTL tarafından kendilerine ateşlenen su kütlelerine, rüzgar makinelerine ve egzersiz toplarına karşı savaşmak zorunda olduğu çalışanlar.

Amaç: Devasa köpük yıldızları ulaştığınız konumlarda mümkün olduğu kadar iyi ve uzun süre tutun. Herkes yapabilir, yaşasın, Leyla'nın yeni burnu da bu rekabetten sağ çıkıyor. Sonja Zietlow: “Şunu söylemelisiniz: Eğer bir şey iyiyse, bir şey iyiydi.”

3CB6C (1)

Çak Bir Beşlik: Tüm takım “Yıldızların Deresi” orman testini kazanır.

Ve bununla birlikte işler yeniden kötüleşiyor. Çünkü: Fabio yok, Mike da öyle. Ancak ilki artık ayakkabı boyutunda kısa kayaklarla hayata geri dönebilir ve “çok küçük salatalıklarla” dolu bir kase pirinçten kesinlikle daha fazla keyif alırken, en kötüsü Mike henüz gelmedi. Gelecekte, en azından kısa süreli bir dikkat dağıtıcı olan her türden cennet kuşlarından uzakta, muhtemelen evinde kaderiyle boğuşacaktır: ormanda bir kez olsun neşelendirme-koşuşturma-Mike-neşelenme fırsatı bulamamıştı. .

ayrıca oku

Tim

“Ben sadece Mike olmak istiyorum, bir kadınla ilişkide değil” diye yakınıyor ve hemen ardından harekete geçiyor: Başlamadan Leyla ile bitiyor. “Şimdilik bu kadar” basit ama dokunaklı sonuçtur.

Kanat Adam Fabio'nun tüm çabaları boşuna çıkıyor (“Öpücük yok, battaniyenin altında bile değil mi? Zavallı Almanya!”); “Fiziksel, zihinsel ve fiziksel olarak, basmaya devam ettiğiniz ve yalnızca son bir kıvılcım çıkan pilsiz bir uzaktan kumanda gibi yorgun” olan rapçi, kendine konsantre olmaya karar verir. Üst oda için hijyen ve besin olmadan her şey yeterince zor, ve sonra da dalkavuklukları nedeniyle tüm dikkatler. Bir gün yine bir televizyon yıldızıyla çıkacak mı? Phew, kesin olarak hiçbir şey bilmiyoruz.

9A9D7

Fabio Almanya'ya gitmeden önce Leyla'nın limonlu koltukaltından son bir koku.

Tahta kulübede uysal bir tavırla oturan Leyla: “Kendime o kadar kızıyorum ki.” Çoğu zaman erkeklerde bir şeyler görüyor ama kendisinde göremiyor. Hiçbir şey için teşekkürler Mike. Bu 'sorun sen değilsin, benim' olayı kötü bir film gibi.” Umutsuzluğa kapılmayın canım. Belki Disney mutlu son konusunda yardımcı olabilir. Veya flört uzmanımız.

ayrıca oku

Kim ağlıyor

Bir bakışta önemli gerçekler:

Günün gösterisi: Ancak Mike -adil olmak gerekirse- yalnızca dolaylı olarak. Onun “insan tatmin edici” ve timsah (“tüm güç kuyruğundadır”) olarak yeteneği Kim, eski sevgilisi ve arkadaşı Fabio tarafından doğrulandı.

Kendinize şu soruları sorun: Mavi bir ıstakozun orman kampında kaybolmasının nedeni, kaderin ona karşı nazik olmasıdır (aksi takdirde zeytin yeşili ila siyah örneklerde yalnızca iki milyonda bir görülür). Ve: Maldivler'deki hangi adalar “normal”, “çılgın” veya “normal kötü” olarak değerlendiriliyor? Tim'e sorular.

Günün sürprizi: Leyla'nın özellikle yeni becerileri açısından olumlu olan orman ön özeti: “İnişlerim ve çıkışlarım oldu. Bütün gün korkan küçük bir çocuktan, her şeyi deneyen, hatta battaniyesiz uyuyan birine dönüştüm.”

Sonja ve Jan'ın en iyi sözü: “Boynuzlar Monika'nın üzerinde.”

Kamptaki en iyi söz: “Orman, duygusal olarak izin verdiğin kadar kötü” – Tim, medeniyetten yani TikTok'tan uzakta geçen her günle biraz daha akıllı hale geliyor.

Kimin gitmesi gerekiyor? Fabio ve Mike duygusal olarak etkilenmemiş gibi görünüyorlardı ve sadece bir veda sohbeti arıyorlardı.

Peki favori kim? Lucy, kampta bitki ve hayvanların dostu ve resmi olmayan bir sigara ve odun toplayıcısı olarak değer görüyordu.

“Ben bir yıldızım, çıkarın beni buradan” şu anda her gün RTL'de yayınlanıyor ve RTL+'da izlenebiliyor.