Jungle Camp 2024: Lucy neden orman kraliçesi oldu ve dışarıda neler oldu?

keen

New member
DEn başından beri en çok beklenen şey: Lucy Diakovska'nın orman kraliçesi olması. Bu aslında birinci bölümden beri az çok öngörülebilirdi ve muhtemelen bir şekilde gerçekleşti çünkü seyirci diğer ikisiyle görüşmek için daha az neden gördü. Bunun nedeni Lucy'nin artık insanların kalplerinde çok fazla duygu ve coşku uyandırmış olması değil; bunun için fazla istikrarlı, yeterince yabancı değil ve özel hayatında fazla başarılı. Sağlam bir performans ödüllendirildi, diğer ikisinden daha kötü bir orman testi ve iyi bir kalp. Lucy hakkında gerçek bir hikaye yoktu ama görünüşe göre bu yeterli.

Böylece yirmi yıllık gelenek teyit edilmiş oldu: “Ben bir yıldızım, çıkarın beni buradan!” bölümünün son bölümü her zaman en sıkıcı olanlardan biridir. Ancak iki hafta öncesindeki eğlence düzeyi doğru olduğu sürece bu kötü bir şey değil. Bu yıl kararlar karışık, bazıları çok fazla flört şovu söylüyor, diğerleri ise çok fazla flört draması diyor.

Bu son bölümün en heyecan verici olayı: Leyla'nın 90 saniye boyunca yalan söylemesi gerektiği için son sınavına ara vermesi. Bu, Kim'in şamanının laneti olsa gerek! Öte yandan, reddedilen kadın rolü sayesinde (izleyici onayı açısından aslında son sırada yer alan) en azından ikinci sıraya yerleşiyor.

Kurtçuklar onu seviyor, Mike sevmiyor: Leyla

Kaynak: RTL/Ben bir yıldızım – çıkarın beni buradan! Büyük final

Leyla aslında bir dizi acıma çağrıları sayesinde finale kalmayı başarmıştı, ayrıca flört şovu yetiştirilme tarzından fazlasıyla etkilenmişti ve birkaç gün sonra Mike'tan düşen öpücükler, rüya randevuları ve güller bekliyordu. Mike “Sorun sen değilsin, benim” demek zorunda kaldıktan sonra gözyaşlarına boğuluyor. Mike'la geçirdiği beş gün sanki on beş yılmış gibi, Kim Virginia'nın dalga geçtiği altı ayı birdenbire bütün bir hayatmış gibi kalp kırıklığı yaşıyor!

Yine de, reddedilme ve reddedilmeyle baş etmek büyük bir sanattır; gerçek şu ki: reddedilme, beyinde fiziksel acıyla harekete geçen alanların aynılarını harekete geçirir. Ve önce bununla baş etmelisin. Leyla her zaman ağlıyor, Mike tarafından reddedilmek ya da kurtçuk ısırığı, her ikisi de eşit derecede acı veriyor.

ayrıca oku

fb62592e-6382-4aeb-9659-a751955e8b7a25f9b9d3-cbab-452f-9b0c-ccd538b25831

Öte yandan Mike, gerçekte kim olduğunu, onlar olmasaydı neler öğrenebileceğinizi, yani kadınlar gibi saçmalıkların kurbanı oldu. Yani Mike her zaman sadece Kim ya da Leyla ile ilgili olarak tanımlı kaldı, birini toparlayıp diğerine hemen dikkat etmesi gerekiyordu, herkes çok fazla taviz vermiyor, çok fazla göstermiyor, kim bilir daha neler yapacaklar bunu yap.

Bu yüzden Leyla ile daha fazla drama yaşanmadan önce biraz yavaşlamakta fayda var.Ayrıca Kim en yakın çalıların arkasında saklanmıyorsa yasağın çekiciliği ortadan kalkar. Tıpkı Leyla'yla aralarındaki tek sohbet konusu gibi. Onun için her şey ters teper, Leyla annesi için ve Tim'in omzunda ağlar. Mike o kadar kendinden geçmiştir ki, McDonald's'tan atıldıktan sonra patates kızartmasını bile bitirememiştir.

93881

Her şey tükendi: Üçüncülük Tim, Son Akşam Yemeği ile

Kaynak: RTL/Ben bir yıldızım – çıkarın beni buradan! Büyük final

TV'de (veya yalnızca “RTL Exclusive”de) görmedikleriniz: Mike otele vardığında, o da bu tur grubu tarafından tıpkı Fabio gibi karşılanır; Kim'i yarım ağızla selamlar. Çak beşlik, ona gülümsüyor. Ve bunun yerine Mike'ı Kim, Cora ve Anya arasında deneyimleyebilecekken, Tim'in yılan çukurunda (testi, beş yıldız, çok olağanüstü) ihtiyacı olan gösterinin bir “Hotel Imperial” yan ürünü olmasını istersiniz!

Ebedi favori, zararsız, hoş ve komik Fabio da finale kalamadı.Belki de sonunda Mike'ı ayrılık konuşmasına zorlayan ısrarcı yaltakçılığı çok saldırgandı, belki Fettklopse'nin etrafındaki küçük karışıklıklar. imajını bozmasına engel olmaya yetti. Buna ek olarak, sonuçta muhtemelen şöhreti ve erişimi yoktu, Fabio'yu sadece bir flört programından “tanıyorsun”.

Ancak bu yılın flört şovu konsepti işe yaradı, reytingler doğruydu, RTL neredeyse tutarlı bir şekilde 16 akşamda pazar liderliğini ele geçirdi, üç ila dört milyon arası izlendi ve özellikle büyük bir kısmı genç hedef gruptan geldi. Ve bu aynı zamanda Alman televizyonunda hala bir miktar kamp ateşinin yandığını, birkaç formatın hala kolektif bir deneyim sağlayabildiğini gösteriyor. RTL şu anda orman kampında bir yaz sezonu planlıyor.

Bir bakışta önemli gerçekler:

Günün gösterisi:
Kendini “rol model” ilan eden Tim de “diri diri gömüldü”. Testi: Etrafında birkaç yılan. Lucy'nin testi: Kendi sıktığınız gözlerden göz suyu içip kanlı bir rahim yiyin.

Kendinize şu soruları sorun: Son yemek testinde iyi yemeği yiyecek olan var mı? Çok güzel olurdu. Kampçı reddederse iyi yemeği kim alacak?

Günün sürprizi: Tim'in üçüncü sırada yer alması özellikle Tim için sürpriz oldu.

RTL için değil

Tim

Sonja ve Jan'ın en iyi sözü: “Bulgaristan'dan lezbiyen bir pop yıldızımız, biseksüel bir TikTok yıldızımız ve Tunuslu bir fakirin neşeli, seks yapmayan bir kızımız var.” “Kulağa ESC gibi geliyor ama 2024 yıl dönümü sezonunun rüya gibi finali.”

Kamptaki en iyi söz: “Şu anda kesinlikle senin yüzünden ağlamıyor. Belki annesini özlüyordur. Ya da köpeği!” (Fabio, Mike'a Leyla hakkında)

ayrıca oku

4EEDA

“Ben bir yıldızım, çıkarın beni buradan” şu anda her gün RTL'de yayınlanıyor ve RTL+'da izlenebiliyor.